Contact

Algemene contact informatie

Hombeeksesteenweg 214 – 2800 Mechelen

 

Er is voldoende parkeergelegenheid in de straten rond de praktijk. Parkeerschijf niet vergeten. Indien je minder goed te been bent, graag op voorhand melden, zodat we het consult op het gelijkvloers laten doorgaan.

 

Nieuws! Najaar 2024 verhuizen we naar Komet Mechelen, Louis Neefsstraat 15. Een nieuw project aan de Vaart. Volledig gelijkvloers. Directe toegang tot fietsenstalling, autoparking en busvervoer. 

 

Meer info over je gegevensbescherming, GDPR, vind je hier.

Maak je afspraak per mail of sms bij de therapeut in kwestie. Zo kunnen we ons focussen op de therapie.

 

Andere vragen? info@gcmechelen.be

Catherine Goedgezelschap

Kinesitherapie

Medische Yoga – Lichaamsgerichte therapie

 

0472/05.40.44

catherine@gcmechelen.be

Biografie

Jessica Leliaert

Kinesitherapie

 

 

0479/44.13.84

jessica@gcmechelen.be

Biografie

Hélène Dujardin

Kinesitherapie

 

 

0495/75.64.66

helene@gcmechelen.be

Biografie

Myriam Franckx

Voedingsadvies & Dieetbegeleiding

volwassenen – kinderen & tieners

 

0498/82.86.95

myriam@gcmechelen.be

Biografie

Tine Van Herck

Voedingsadvies & Dieetbegeleiding

volwassenen

 

0479/36.02.20

tine@gcmechelen.be

Biografie

Astrid De Smet 

Psychologie 

volwassenen 

 

0471/12.62.28

astrid@gcmechelen.be

Biografie

Tatiana Degheldere

Psychologie 

volwassenen 

 

0456/76.46.92

tatiana@gcmechelen.be

Biografie

Lisa De Buyser

Psychologie

volwassenen – kinderen & tieners

 

0493/49.03.39

lisa@gcmechelen.be

Biografie

Katia De Vries

Psychologie

volwassenen – kinderen & tieners

 

0494/65.23.55

katia@gcmechelen.be

Biografie

Gretl Michielsen

Seksuologie

volwassenen

 

0456/63.40.68

gretl@gcmechelen.be

Biografie

Jelle Rheinhard

Seksuologie

volwassenen

 

0468/10.75.86

jelle@gcmechelen.be

Biografie

Eline Hodeige

Logopedie & Stemtherapie

volwassenen – kinderen & tieners

 

0475/22.98.84

eline@gcmechelen.be

Biografie

Bert Van Puymbroeck

Logopedie & Stemtherapie

volwassenen – kinderen & tieners

 

0495/19.13.72

bert@gcmechelen.be

Biografie

Miranda Vermeylen

Loopbaanbegeleiding

volwassenen

 

0497/83.48.90

miranda@gcmechelen.be

Biografie