Contact

Algemene contact informatie

Hombeeksesteenweg 214 – 2800 Mechelen

 

Er zijn verschillende behandelruimten, op de gelijkvloers en op de verdieping. Indien je minder goed te been bent, kan je dit op voorhand melden, zodat we op het gelijkvloers kunnen zitten.

 

Er is voldoende parkeergelegenheid in de straten rond de praktijk. Parkeerschijf niet vergeten.

 

Meer info over je gegevensbescherming, GDPR, vind je hier.

Afspraak maken?

Graag aanmelden per mail of sms bij de therapeut in kwestie. We contacteren je vervolgens om een afspraak vast te leggen. Op deze manier kunnen we ons focussen op de behandelingen.

 

Andere vragen?

Per mail naar catherine@gcmechelen.be

Catherine Goedgezelschap

Kinesitherapie

Medische Yoga – Lichaamsgerichte therapie

 

0472/05.40.44

catherine@gcmechelen.be

Biografie

Jessica Leliaert

Kinesitherapie

 

 

0479/44.13.84

jessica@gcmechelen.be

Biografie

Hélène Dujardin

Kinesitherapie

 

 

0495/75.64.66

helene@gcmechelen.be

Biografie

Myriam Franckx

Voedingsadvies & Dieetbegeleiding

volwassenen – kinderen & tieners

 

0498/82.86.95

myriam@gcmechelen.be

Biografie

Tine Van Herck

Voedingsadvies & Dieetbegeleiding

volwassenen

 

0479/36.02.20

tine@gcmechelen.be

Biografie

Astrid De Smet 

Psychologie 

volwassenen 

 

0471/12.62.28

astrid@gcmechelen.be

Biografie

Lisa De Buyser

Psychologie

volwassenen – kinderen & tieners

 

0493/49.03.39

lisa@gcmechelen.be

Biografie

Katia De Vries

Psychologie

volwassenen – kinderen & tieners

 

0494/65.23.55

katia@gcmechelen.be

Biografie

Gretl Michielsen

Seksuologie

volwassenen

 

0456/63.40.68

gretl@gcmechelen.be

Biografie

Jelle Rheinhard

Seksuologie

volwassenen

 

0468/10.75.86

jelle@gcmechelen.be

Biografie

Eline Hodeige

Logopedie & Stemtherapie

volwassenen – kinderen & tieners

 

0475/22.98.84

eline@gcmechelen.be

Biografie

Bert Van Puymbroeck

Logopedie & Stemtherapie

volwassenen – kinderen & tieners

 

0495/19.13.72

bert@gcmechelen.be

Biografie

Miranda Vermeylen

Loopbaanbegeleiding

volwassenen

 

0497/83.48.90

miranda@gcmechelen.be

Biografie

Cristin Van Ooyen

Stressbegeleiding

volwassenen

 

0476/96.90.71

cristin@gcmechelen.be

Biografie

Tamara Janssens

Medische Voetverzorging

volwassenen – kinderen & tieners

 

0471/84.04.94

tamara@gcmechelen.be

Biografie

Evi Van den Wouwer

Medische voetverzorging

volwassenen

 

0474/89.51.14

evi@gcmechelen.be

 

Biografie