Contact

Algemene contact informatie

Locatie

 

Hombeeksesteenweg 214
2800 Mechelen

Algemene informatie

 

Wens je graag een afspraak?

Neem contact op met je therapeut of begeleider.

 

Heb je interesse in ons aanbod, maar weet je niet goed waar te beginnen?

Je kan bij Catherine Goedgezelschap terecht voor een kennismakend intakegesprek.

 

Andere vragen?

Graag per mail naar catherine@gcmechelen.be

Catherine Goedgezelschap

Praktijkeigenaar

Kinesitherapie

Medische Yogatherapie

 

 

0472/05.40.44

catherine@gcmechelen.be

Biografie

Jessica Leliaert

Kinesitherapie

 

0479/44.13.84

jessica@gcmechelen.be

Biografie

Tamara Geudens

Kinesitherapie

 

0479/55.33.61

tamara@gcmechelen.be

Biografie

Sylvie Van Houtvinck

Psychologie voor Volwassenen

 

0485/44.80.67

sylvie@gcmechelen.be

Biografie

Nikola Aerts

Psychologie voor Volwassenen

 

0486/21.28.27

nikola@gcmechelen.be

Biografie

Bo Fagardo

Seksuologie

 

0456/11.84.03

bo@gcmechelen.be

 

Biografie

Myriam Franckx

Voedingsadvies & Dieetbegeleiding

 

0498/82.86.95

myriam@gcmechelen.be

Biografie

Nina Salaets

Psychologie voor Kinderen

 

0485/32 84 80

nina@gcmechelen.be

Biografie

Bert Van Puymbroeck

Logopedie & Stemtherapie

 

0495/19.13.72

bert@gcmechelen.be

Biografie

Hanne Beersaerts

Orthopedagogie

 

0473/26.07.94

hanne@gcmechelen.be

Biografie

Anouk De Weerdt

Studiekeuze- & Loopbaanbegeleiding

 

0496/40.16.87

anouk@gcmechelen.be

Biografie

Christine Plets

Rookstopbegeleiding

 

0476/49.36.90

christine@gcmechelen.be

Biografie

Cristin Van Ooyen

Stressbegeleiding

 

0476/96.90.71

cristin@gcmechelen.be

Biografie

Charlotte Labie

Medische Voetverzorging

 

0479/20.84.86

charlotte@gcmechelen.be

Biografie