Contact

Algemene contact informatie

Locatie

 

Hombeeksesteenweg 214
2800 Mechelen

 

BE0634.622.005

 

Meer info over je gegevensbescherming, GDPR, vind je hier.

Algemene informatie

 

Wens je graag een afspraak?

Neem telefonisch contact op met je therapeut of begeleider.

 

Heb je interesse in ons aanbod, maar weet je niet goed waar te beginnen?

Je kan bij Catherine Goedgezelschap terecht voor een kennismakend intakegesprek.

 

Andere vragen?

Graag per mail naar catherine@gcmechelen.be

Catherine Goedgezelschap

Kinesitherapie & Medische Yoga – Praktijkeigenaar

volwassenen

 

0472/05.40.44

catherine@gcmechelen.be

Biografie

Jessica Leliaert

Kinesitherapie

volwassenen

 

0479/44.13.84

jessica@gcmechelen.be

Biografie

Olivia Charels

Kinesitherapie

volwassenen

 

0484/47.90.49

olivia@gcmechelen.be

Biografie

Lio Stevens

Kinesitherapie

baby’s & kinderen

 

0499/46.90.25

lio@gcmechelen.be

Biografie

Myriam Franckx

Voedingsadvies & Dieetbegeleiding

volwassenen – kinderen & tieners

 

0498/82.86.95

myriam@gcmechelen.be

Biografie

Sylvie Van Houtvinck

Psychologie

volwassenen

 

0485/44.80.67

sylvie@gcmechelen.be

Biografie

Sue Braun

Psychologie

volwassenen

 

0493/77.00.87

sue@gcmechelen.be

Biografie

Nina Salaets

Psychologie (zwangerschapsverlof tot maart ’20)

kinderen & tieners

 

0485/32 84 80

nina@gcmechelen.be

Biografie

Lisa De Buyser

Psychologie

kinderen & tieners

 

0493/49.03.39

lisa.debuyser@gmail.com

 

Biografie

Bo Fagardo

Seksuologie

volwassenen

 

0456/11.84.03

bo@gcmechelen.be

 

Biografie

Hanne Beersaerts

Orthopedagogie

kinderen & tieners

 

0473/26.07.94

hanne@gcmechelen.be

Biografie

Bert Van Puymbroeck

Logopedie & Stemtherapie

volwassenen – kinderen & tieners

 

0495/19.13.72

bert@gcmechelen.be

Biografie

Anouk De Weerdt

Studiekeuze- & Loopbaanbegeleiding

volwassenen – tieners

 

0496/40.16.87

anouk@gcmechelen.be

Biografie

Cristin Van Ooyen

Stressbegeleiding

volwassenen

 

0476/96.90.71

cristin@gcmechelen.be

Biografie

Christine Plets

Rookstopbegeleiding

volwassenen

 

0476/49.36.90

christine@gcmechelen.be

Biografie

Charlotte Labie

Medische Voetverzorging

volwassenen

 

0479/20.84.86

charlotte@gcmechelen.be

Biografie