Contact

Algemene contact informatie

Hombeeksesteenweg 214 – 2800 Mechelen

 

Er zijn verschillende behandelruimten, op de gelijkvloers en op de verdieping. Indien je minder goed te been bent, kan je dit op voorhand melden, zodat we op het gelijkvloers kunnen zitten.

 

Er is voldoende parkeergelegenheid in de straten rond de praktijk. Parkeerschijf niet vergeten.

 

Meer info over je gegevensbescherming, GDPR, vind je hier.

Afspraak maken?

Per mail of telefonisch met de therapeut in kwestie.

 

Andere vragen?

Per mail naar catherine@gcmechelen.be

 

Update COVID-19

  • Kom op je afspraak uur, niet vroeger
  • Kom alleen, tenzij anders besproken
  • Ontsmetten handen
  • Mondmasker
  • Hou 1,5m afstand.
  • Neem flesje water mee
  • Betaling: mobiel/overschrijving.
  • Teleconsult mogelijk
  • Annuleer je afspraak igv symptomen bij jezelf/familie/contact

Catherine Goedgezelschap

Medische Yoga & Kinesitherapie

volwassenen

 

0472/05.40.44

catherine@gcmechelen.be

Biografie

Jessica Leliaert

Kinesitherapie

volwassenen

 

0479/44.13.84

jessica@gcmechelen.be

Biografie

Olivia Charels

Kinesitherapie

volwassenen

 

0484/47.90.49

olivia@gcmechelen.be

Biografie

Alisia Poelman

Kinesitherapie

kinderen & baby’s

 

0495/75.83.65

alisia@gcmechelen.be

Biografie

Myriam Franckx

Voedingsadvies & Dieetbegeleiding

volwassenen – kinderen & tieners

 

0498/82.86.95

myriam@gcmechelen.be

Biografie

Sue Braun

Psychologie

volwassenen

 

0493/77.00.87

sue@gcmechelen.be

Biografie

Katia De Vries

Psychologie

volwassenen – tieners & jongeren

 

0494/65.23.55

katia@gcmechelen.be

Biografie

Lisa De Buyser

Psychologie

volwassenen – kinderen & tieners

 

0493/49.03.39

lisa@gcmechelen.be

Biografie

Nina Salaets

Psychologie

kinderen & tieners

 

0485/32 84 80

nina@gcmechelen.be

Biografie

Bo Fagardo

Seksuologie

volwassenen

 

0456/11.84.03

bo@gcmechelen.be

Biografie

Bert Van Puymbroeck

Logopedie & Stemtherapie

volwassenen – kinderen & tieners

 

0495/19.13.72

bert@gcmechelen.be

Biografie

Eline Hodeige

Logopedie & Stemtherapie

volwassenen – kinderen & tieners

 

0475/22.98.84

eline@gcmechelen.be

Biografie

Vanessa Wouters

Studiekeuze- & Stressbegeleiding

jongeren

 

0486/16.87.86

vanessa@gcmechelen.be

 

Biografie

Miranda Vermeylen

Loopbaan- & Perfectionismebegeleiding

volwassenen

 

0497/83.48.90

miranda@gcmechelen.be

Biografie

Cristin Van Ooyen

Stressbegeleiding

volwassenen

 

0476/96.90.71

cristin@gcmechelen.be

Biografie

Christine Plets

Rookstopbegeleiding

volwassenen

 

0476/49.36.90

christine@gcmechelen.be

Biografie

Tamara Janssens

Medische Voetverzorging

volwassenen – kinderen & tieners

 

0471/84.04.94

tamara@gcmechelen.be

Biografie