Contact

Algemene contact informatie

Locatie

 

Hombeeksesteenweg 214
2800 Mechelen

Algemene informatie

 

Wens je een AFSPRAAK voor therapie?

SCHRIJF je je graag IN voor een groepsles of workshop?

Neem contact op met je therapeut of docent.

 

Heb je interesse in ons aanbod, maar weet je niet goed waar te beginnen?

Je kan bij praktijkeigenaar Catherine terecht voor een intakegesprek.

 

Andere vragen?

Graag per mail naar catherine@gcmechelen.be

Catherine Goedgezelschap

Praktijkeigenaar

Kinesitherapie

Medische Yogatherapie

 

 

0472/05.40.44

catherine@gcmechelen.be

Biografie

Jessica Leliaert

Kinesitherapie

 

0479/44.13.84

jessica@gcmechelen.be

Biografie

Tamara Geudens

Kinesitherapie

 

0479/55.33.61

tamara@gcmechelen.be

Biografie

Myriam Franckx

Voedingsadvies & Dieetbegeleiding

 

0498/82.86.95

myriam@gcmechelen.be

Biografie

Sylvie Van Houtvinck

Psychologie voor Volwassenen

 

0485/44.80.67

sylvie@gcmechelen.be

Biografie

Nikola Aerts

Psychologie voor Volwassenen

 

0486/21.28.27

nikola@gcmechelen.be

Biografie

Nina Salaets

Psychologie voor Kinderen

 

0485/32 84 80

nina@gcmechelen.be

Biografie

Bert Van Puymbroeck

Logopedie & Stemtherapie

 

0495/19.13.72

bert@gcmechelen.be

Biografie

Hanne Beersaerts

Orthopedagogie

 

0473/26.07.94

hanne@gcmechelen.be

Biografie

Anouk De Weerdt

Studiekeuze- & Loopbaanbegeleiding

 

0496/40.16.87

anouk@gcmechelen.be

Biografie

Christine Plets

Rookstopbegeleiding

 

0476/49.36.90

christine@gcmechelen.be

Biografie

Cristin Van Ooyen

Stressbegeleiding

 

0476/96.90.71

cristin@gcmechelen.be

Biografie

Charlotte Labie

Medische Voetverzorging

 

0479/20.84.86

charlotte@gcmechelen.be

Biografie

Lies Mahy

Yoga voor Volwassenen

 

liesmahy@hotmail.com

Biografie

Elize Tikmane

Yoga voor Volwassenen

 

elize.tikmane@gmail.com

Biografie

Shanna Bükszegi

Yoga voor Volwassenen

 

s.bukszegi@gmail.com

 

Biografie

Kaatje Molenberghs

Zwangerschapsyoga

 

kaatjemolenberghs@yahoo.com

Biografie

Isabel Meukens

Pilates

 

isabel@gcmechelen.be

Biografie

Nele Van Obbergen

Pilates

 

nelevanobbergen@hotmail.com

Biografie

Stef Rombauts

Yoga voor Kinderen & Peuters en Baby Mindful

 

info@kindercoachinghorizon.be

Biografie