Contact

Algemene contact informatie

Hombeeksesteenweg 214 – 2800 Mechelen

 

Er zijn verschillende behandelruimten, op de gelijkvloers en op de verdieping. Indien je minder goed te been bent, kan je dit op voorhand melden, zodat we op het gelijkvloers kunnen zitten.

 

Er is voldoende parkeergelegenheid in de straten rond de praktijk. Parkeerschijf niet vergeten.

 

Meer info over je gegevensbescherming, GDPR, vind je hier.

Update COVID-19

  • Kom op je afspraakuur, niet vroeger.
  • Kom alleen, tenzij anders besproken.
  • Bel aan. Ontsmet je handen.
  • Doe je mondmasker aan (verplicht).
  • Kom binnen en hou 1,5m afstand.
  • Neem mee: flesje water.
  • Betaling: mobiel/overschrijving.
  • Teleconsult mogelijk.
  • Annuleer je afspraak igv symptomen bij jezelf/familie/contact.

 

Wens je graag een afspraak?

Neem contact op met de discipline.

 

Heb je interesse in ons aanbod, maar weet je niet goed waar te beginnen?

Je kan bij Catherine Goedgezelschap terecht voor een kennismakend intakegesprek.

 

Andere vragen?

Graag per mail naar catherine@gcmechelen.be

Catherine Goedgezelschap

Kinesitherapie & Medische Yoga – Praktijkeigenaar

volwassenen

 

0472/05.40.44

catherine@gcmechelen.be

Biografie

Jessica Leliaert

Kinesitherapie

volwassenen

 

0479/44.13.84

jessica@gcmechelen.be

Biografie

Olivia Charels

Kinesitherapie

volwassenen

 

0484/47.90.49

olivia@gcmechelen.be

Biografie

Alisia Poelman

Kinesitherapie

baby’s & kinderen – zwangere vrouwen

 

0495/75.83.65

alisia@gcmechelen.be

Biografie

Myriam Franckx

Voedingsadvies & Dieetbegeleiding

volwassenen – kinderen & tieners

 

0498/82.86.95

myriam@gcmechelen.be

Biografie

Sue Braun

Psychologie

volwassenen

 

0493/77.00.87

sue@gcmechelen.be

Biografie

Lisa De Buyser

Psychologie

volwassenen – kinderen & tieners

 

0493/49.03.39

lisa.debuyser@gmail.com

 

Biografie

Nina Salaets

Psychologie

kinderen & tieners

 

0485/32 84 80

nina@gcmechelen.be

Biografie

Bo Fagardo

Seksuologie

volwassenen

 

0456/11.84.03

bo@gcmechelen.be

 

Biografie

Bert Van Puymbroeck

Logopedie & Stemtherapie

volwassenen – kinderen & tieners

 

0495/19.13.72

bert@gcmechelen.be

Biografie

Eline Hodeige

Logopedie & Stemtherapie

volwassenen – kinderen & tieners

 

0475/22.98.84

eline@gcmechelen.be

Biografie

Vanessa Wouters

Studiekeuzebegeleiding – Stressbegeleiding

jongeren

 

vanessa@gcmechelen.be

Biografie

Anouk De Weerdt

Loopbaan- en Perfectionismebegeleiding

volwassenen

 

0496/40.16.87

anouk@gcmechelen.be

Biografie

Miranda Vermeylen

Loopbaan- en Perfectionismebegeleiding

volwassenen

 

0497/83.48.90

miranda@gcmechelen.be

 

Biografie

Cristin Van Ooyen

Stressbegeleiding

volwassenen

 

0476/96.90.71

cristin@gcmechelen.be

Biografie

Christine Plets

Rookstopbegeleiding

volwassenen

 

0476/49.36.90

christine@gcmechelen.be

Biografie

Tamara Janssens

Medische Voetverzorging

volwassenen

 

0471/84.04.94

tamara@gcmechelen.be

 

Biografie